neuromorph

Image credit: Gerd Altmann Pixabay

Українсько-італійський воркшоп з досліджень мозку

27 жовтня 2022 р.

Організатори:
Київський академічний університет
Європейський інститут досліджень мозку (European Brain Research Institute Rita Levi-Montalcini, EBRI, Rome, Italy)
Інститут фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України

Кафедра біомедицини та нейронаук Київського академічного університету (КАУ) приймає участь в проведенні онлайн спільного Українсько-італійського воркшопу з досліджень мозку, який відбудеться 27 жовтня (четвер) об 11:50 за київським часом. Воркшоп організовано співробітниками КАУ, Інституту фізіології ім.О.О.Богомольця НАН України та Європейського інституту досліджень мозку (EBRI, https://www.ebri.it/en/) для налагодження наукового партнерства, ознайомлення з основними напрямами досліджень в Інститутах, а також для організації спільних магістерських та PhD програм зі стажуванням студентів КАУ в EBRI. Для студентів кафедри біомедицини та нейронаук участь є обов'язковою в рамках курсу "Семінар з наукових досліджень".
Запрошуються всі бажаючі. 

Довідка.

Європейський інститут досліджень мозку (EBRI, https://www.ebri.it/en/) був заснований в 2002 році лауреатом Нобелівської премії Рітою Леві-Монтальчіні. EBRI є некомерційним дослідницьким центром, який займається вивченням функцій мозку на різних рівнях, починаючи з молекул, синапсів, нервових і гліальних клітин, нейронних ланцюгів і до поведінки та свідомості. Вчені EBRI досліджують молекулярні та клітинні механізми, корисні для розробки нових терапевтичних стратегій неврологічних та нейродегенеративних захворювань, включаючи хворобу Альцгеймера, бічний аміотрофічний склероз, розсіяний склероз, епілепсію, хронічну деменцію, хронічний біль і розлади нервової системи у дітей. Також проводять дослідження розладів аутистичного спектру і рідкісних генетичних захворювань.

Дослідження в EBRI є мультидисциплінарними, з використанням найсучасніших експериментальних і обчислювальних методів. Інститут розробив інноваційний конвеєр нових молекул, що представляють терапевтичний інтерес при хворобі Альцгеймера та інших формах нейродегенерації (безболісний NGF, антитіло scFvA13, антитіло mAb12A12) і нові діагностичні біомаркери.

EBRI пропонує міжнародне дослідницьке середовище, яке сприяє співпраці, обміну ідеями та підвищенню кваліфікації молодих дослідників. EBRI є частиною європейської мережі співпраці з національними та міжнародними дослідницькими центрами та лікарнями. Інститут проводить дослідження за рахунок пожертвувань фондів та приватних осіб.

Join Zoom Meeting

https://us06web.zoom.us/j/87107507302?pwd=dFB6c0tPM3pZaUpXMDdoTC93c0cwZz09 

Meeting ID: 871 0750 7302
Passcode: 887756

Workshop Programm