openday 091aopenday 091bopenday 104openday 105openday 111 122openday 132

Для всіх хто цікавиться сучасною наукою, любить досліджувати і хоче знати чим живуть провідні українські вчені, протягом липня у Київському академічному університеті було проведено вебінари з Днів відкритих дверей кафедр КАУ:

Вебінари проходили у форматі онлайн-семінарів і абітурієнти мали змогу:

• познайомитись з кафедрами КАУ,
  • послухати представлення наукових напрямів магістерських проєктів,
  • познайомитись з потенційними науковими керівниками,
  • поставити всі питання щодо навчання, проведення наукових досліджень.

Більш детальну інформацію з Вступу в магістратуру Київського академічного університету можна знайти на сайті КАУ

Є питання щодо вступної кампанії та особливостей навчання в КАУ?

Якщо ви досі вагаєтеся, ви маєте змогу приєднатися до групи абітурієнтів у телеграмі та задати всі питання, або звертайтесь до відповідальних за вступну кампанію по кафедрах тапишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Або ж просто зателефонуйте директору КАУ Олександру Кордюку, 095 0104594 (моб., телеграм та вайбер). Він точно знає відповіді на всі ваші питання!