02052018 KlitchkoУ 2016 році було засновано премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України - міста-героя Києва. Щорічно до Дня молоді присуджються 100 премій розміром 3000 грн. кожна громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано у місті Києві.

Премія присуджується за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України - міста-героя Києва, здійснені у 2017 календарному році (при цьому можуть також враховуватися досягнення претендента за попередні роки) за однією із 4 номінацій:

наукові досягнення - робота в науковій сфері, проведення досліджень, наявність публікацій, доповідей, тез виступів, патентів, винаходів тощо, рівень визнання досягнень;

творчі досягнення - здобуття звання переможця (лауреата, дипломанта) на міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, олімпіадах, інших культурно-мистецьких змаганнях;

значний авторський доробок у сфері мистецтва, літератури, музики, народної творчості, архітектури, популяризації традиційної культури українського народу;

внесок у розвиток молодіжного руху - активна робота в напрямку реалізації молодіжної політики, робота з громадськими організаціями, волонтерська діяльність, реалізація соціальних проектів, що спрямовані на популяризацію здорового способу життя та розвитку спорту, патріотичне виховання молоді, працевлаштування, розвиток інтелектуального потенціалу, екологічної свідомості молоді тощо.

Відповідно до Положення про Премію в конкурсі можуть брати участь молоді (віком до 35 років) працівники НАН України, що зареєстровані у м. Києві.

З метою організації участі молодих науковців НАН України у конкурсі на здобуття Премії в номінації "Наукові досягнення" кожна з установ НАН України має до 20 лютого 2018 р. передати матеріали щодо однієї кандидатури до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 54, к. 421, тел. (044) 239-64-51, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Перелік необхідних матеріалів за посиланням.