VypuskKAU2022online

22-го серпня 2022 року в Київському академічному університеті відбулось вручення магістерських дипломів.

Захід, що проходив у змішаному режимі ‑ в освітньому просторі КАУ та онлайн, розпочав директор КАУ академік НАН України Олександр Кордюк з подяки ЗСУ за можливість продовжувати працювати, випускати студентів та приймати нових. 

Шістнадцятьох нових випускників привітав президент НАН України академік Анатолій Глібович Загородній. Він наголосив, що Національна академія наук України високо цінує Київський академічний університет та його випускників і запросив їх вступати до аспірантури академічних інститутів. Відзначивши важливість міжнародних стажувань, що є складовою освітнього процесу КАУ, Анатолій Глібович закликав випускників сповна використовувати цю можливість та повертатись в Україну, привітавши всіх наостанок з прийдешніми святами ‑ Днем прапора та 31 річницею Незалежності України, і побажав добра, здоров'я та перемоги над ворогом.

Олександр Кордюк наголосив, що диплом КАУ ‑ це не закінчення історії, а продовження наукової кар'єри, "перехід на новий рівень", що КАУ буде завжди підтримувати своїх випускників, та закликав присутніх на заході випускників попередніх років це підтвердити чи спростувати.

Далі виступали викладачі та випускники КАУ. Зокрема Сергій Шарапов говорив про Файнмана та про залучення студентів до спільних досліджень, Віра Шита (випуск 2021) ‑ про досвід дистанційного навчання та академічний шлях, Євген Лень ‑ про аспірантуру Інституту металофізики, Микола Ковбаса (випуск 2019) ‑ про свій перший випуск та побажання випускникам, Михайло Флакс (випуск 2021) ‑ про Швартшильда, досвід навчання в КАУ та надію повернутись в Україну, Андрій Куйбаров (випуск 2020) ‑ про переманювання студентів з бізнесу в науку, про досвід стажування та про важливість аспірантури, Данил Євтушинський (випуск 2007) ‑ про важливість міжнародної інтеграції, Володимир Безгуба (випуск 2015) ‑ про UKRATOP та про нову ARPES-лабораторію, яку він будує в Києві, Анастас Романський (випуск 2019) ‑ про свій досвід навчання та про важливість інновацій, Іван Горбатенко (випуск 2021) ‑ про розвиток свого стартапу, Нана Войтенко ‑ про студентів, кафедру та про свого вчителя академіка Платона Григоровича Костюка, а цьогорічні випускники ‑ про досвід навчання, наукової роботи, стажувань та про плани на майбутнє.

Весь колектив КАУ щиро вітає своїх випускників з переходом на новий рівень та бажає їм не втрачати інтерес до пізнання, успіхів на їх подальшому шляху, і, звісно, нашої спільної перемоги!

Vypusk2022

Повний запис заходу доступний на каналі КАУ в YouTube https://youtu.be/Ec5XeX8ADpA, a прес‑реліз ‑ на сайті НАНУ.

22.08.2022, Київ