біологиТюбінгенський університет (Німеччина) у співпраці з кафедрою біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, отримали грант від Німецької служби академічних обмінів (DAAD) на організацію безоплатних онлайн-курсів для українських студентів біологічного профілю. Керівник проєкту - професор Ольга Гаращук, директор Інституту фізіології університету м. Тюбінгена (Німеччина). Співорганізатор з української сторони – Володимир Лущак, професор кафедри біохімії та біотехнології ПНУ. 

4InnoPipecВідкриваємо набір на наш унікальний курс з інноваційного підприємництва 4InnoPipe course! Студенти, аспіранти та науковці КАУ мають можливість отримати знання з комерціалізації інноваційних проєктів під менторством провідних професорів Німеччини, Фінляндії, Хорватії та України. Курс реалізується онлайн на базі Київського академічного університету. 

Період проведення навчального курсу: 02.03.2023 — 27.05.2023

Програму курсу (силлабус) можна знайти тут

Мова курсу англійська

workshop academcityОльга Воропай, координатор проекту Academ.City взяла участь у семінарі «Проекти в рамках робочої програми європейських інноваційних екосистем на підтримку нової європейської інноваційної програми», який відбувся у Брюсселі 26 січня 2023 року.

44 проекти з інноваційної екосистеми Horizon Europe та програм масштабування представили своє бачення та плани щодо перетворення Нової європейської інноваційної програми (NEIA) ... (більше)

quantum facultyСпеціалізована кафедра математики оголошує набір на додатковий факультативний курс

Реєстрація за посиланням
Деталі та програма курсу

Курс "Квантові обчислення"
кандидат фіз.-мат. наук Данило Якименко

Bolotov facultyВи просили - ми зробили. Запити щодо факультативів кафедри математики дуже багато, тому ми вирішили запустити ще один курс у цьому семестрі.

Кількість місць обмежена, тому не забудьте зареєструватись за посиланням.

Курс класичної диференціальної геометрії
доктор фіз.-мат. наук Дмитро Болотов

Програма курсу

2023 qs kordyukLecture #4: January 26, 15:00 Kyiv time (14:00 Dresden time)

Speaker: Prof. Alexander Kordyuk 

Title: Multiband superconductors for quantum applications

Zoom: https://zoom.us/j/99281703595?pwd=QnVqN09BRGZKYlBhSk4wakpHd2trUT09
Meeting ID: 992 8170 3595 // Passcode: 963908

PS: Talk on YouTube https://youtu.be/U2wWSoKLp58