BioPhys16Запрошуємо студентів біологічних, фізичних, хімічних, медичних спеціальностей (і не тільки) відвідати лекції 16-ї студентської Школи-семінару "Біофізичні методи досліджень в нейронауках та фізіології", що відбудеться 22-27 травня 2023 року, що організована кафедрою біомедицини та нейронаук КАУ та Академією «Добробут».

Школа присвячена пам’яті багаторічного викладача та демонстратора нашої школи-семінару Біжана Шаропова (1989-2022)

Участь у школі безкоштовна за умови реєстрації за посиланням: https://forms.gle/GzhH8R7pXzu6c4Bm7

25.05.2023 noosphereЗапрошуємо студентів, аспірантів і викладачів КАУ, а також аспірантів наукових установ Академії наук на День інновацій з Noosphere Engineering School.
Дата: 25 травня 2023.
Час: 16:00
Місце: Освітньо-науковий простір КАУ, Київ, бул. Академіка Вернадського 36, східне крило головного корпусу Інституту металофізики ім.Г.В.Курдюмова НАН України, 2 поверх (див. на карті)
Також є можливість долучитися до події онлайн за посиланням
Реєстрація: https://forms.gle/MKrqGwSBgzNF8i7J7

Детальніше

КМАНЮні винахідники разом з науковцями та представниками бізнесу обговорювали як перетворити свою ідею на стартап, реалізувати свій науковий проєкт через бізнес на стратегічній сесії, присвяченій Дню науки.

Організаторами зустрічі виступили Київська Мала академія наук (КМАН), Київський академічний університет (КАУ) та бізнес-спільнота «Кластер виробників медичної продукції». Це об’єднання освіти, науки і бізнесу, синергитичний ефект якого є базою інноваційного розвитку. Сьогодні українське суспільство не лише виборює перемогу на полі бої, а й творить нову економічну модель країни на основі розвитку екосистеми інновацій.

Запрошуємо всіх цієї середи 24 травня о 15:00 на робочий семінар Лабораторії дослідження даних та машинного навчання Київського академічного університету за темою Physics-informed neural networks, доповідач Флакс Михайло (University of Basel).
Чи може штучний інтелект займатися фізикою? Physics-informed Neural Networks (PINNs) — нейронні мережі, які поєднують аналіз даних із знанням рівнянь фізики. Буде йтися про те, де і чому такі нейронні мережі використовуються; як додати рівняння фізики до нейромереж для вирішення диференціальних рівнянь та зворотних задач; приклад з scanning probe magnetometry, де PINNs дозволяє краще відновити розподіл магнетизації і струмів в двовимірних матеріалах.
Місце проведення: конференція в Zoom (Meeting ID: 839 5126 2290; Passcode: 436006)

сідплюсСтудентам, адміністративному та технічному персоналу, а також науковцям пропонується поміркувати про роль їхніх академічних інститутів в інноваційній екосистемі. Опитування HEInnovate проведе вас через процес ідентифікації, визначення пріоритетів і планування дій у восьми ключових сферах. Самооцінка доступна всіма мовами ЄС.

Результати будуть використані в рамках проєкту SEEDplus (частина CloudEARTHi Initiative).

 

 

компфіз

Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України та Київський академічний університет запрошує взяти участь в Школі-семінарі з комп'ютерної фізики ДНК!
В рамках Школи-семінара будуть прочитані лекції, з яких ви дізнаєтеся більше про структуру подвійної спіралі ДНК і методи, якими можна моделювати її фізичні властивості на різних рівнях молекулярної організації. Разом з лекціями проходитимуть практичні заняття, де ви зможете навчитися самостійно запускати молекулярно-динамічні симуляції на обчислювальному грід-кластері Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України (ІТФ).
Zoom для лекцій
Идентификатор конференции: 966 7413 5912  Код доступа: 273542