Всі формальні деталі викладено у Правилах прийому до КАУ у 2023 році

Київський академічний університет (про КАУ) у 2023 році оголошує набір у магістратуру за наступними спеціальностями та освітніми програмами:

Спеціальність Освітня програма Держзамовлення (кількість бюджетних місць) Вартість навчання за контактом на рік, грн Базові наукові установи Сертифікат про акредитацію
091 Біологія та біохімія Молекулярна біологія та біотехнологія (дисципліни) 12 35000 Кафедра молекулярної біології та біотехнології в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України
(магістерські проєкти).
Відповідальний: Оксана Півень, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Перша акредитація відбудеться в 2023-му році
Молекулярна фізіологія та біофізика (дисципліни) 35000 Кафедра біомедицини та нейронаук при Київському академічному університеті (магістерські проєкти).
Відповідальний: Павло Білан Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Перша акредитація відбудеться в 2023-му році
104 Фізика та астрономія Фізика та астрономія (дисципліни)
5 34000 Кафедра теоретичної та математичної фізики
в Інституті теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України (магістерські проєкти).
Відповідальний: Микола Іоргов, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сертифікат УД № 11011642, дійсний до 1 липня 2024 р.
Кафедра фундаментальних проблем загальної та прикладної фізики в Інституті фізики НАН України
(магістерські проєкти).
Відповідальний: Анатолій Негрійко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
105 Прикладна фізика та наноматеріали Прикладна фізика та наноматеріали (дисципліни)
6 34000 Кафедра прикладної фізики та наноматеріалів
в Інституті металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України (магістерські проєкти).
Відповідальний: Євген Лень, 067 2306016, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сертифікат УД № 11011643, дійсний до 1 липня 2024 р.
111 Математика Математика (дисципліни) 5 34000 Кафедра математики
в Інституті математики НАН України
(магістерські проєкти)
Відповідальний: Сергій Максименко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сертифікат про акредитацію освітньої програми № 4219, дійсний до 1 липня 2028 р.
122 Комп’ютерні науки Математичне і комп’ютерне моделювання для задач машинного навчання (дисципліни 10 35000 Кафедра математики в Інституті математики НАН України /Інститут кібернетики ім.В.М.Глушкова НАН України / Інститут проблем математичних машин і  систем НАН України/ (магістерські проєкти).
Відповідальний: Вячеслав Бойко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Перша акредитація відбудеться в 2025-му році
132 Матеріалознавство Матеріалознавство (дисципліни) 5 34000 Кафедра прикладної фізики та матеріалознавства при Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України (ІЕП), Інституті проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевіча НАН України (ІПМ) та Інституті сцинтиляційних матеріалів НАН України (магістерські проєкти)
Відповідальні: Олексій Міленін (ІЕП), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Остап Згалат-Лозинський (ІПМ), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Перша акредитація відбудеться в 2024-му році

Вимоги до вступників

 • наявність освітнього рівня "бакалавр", підтвердженого документом про освіту,
 • успішне складання ЄВІ та фахового вступного випробування,  
 • підготовлений мотиваційний лист* (поради з написання листа).

* Якщо на момент вступу ви маєте опубліковані наукові статті, доповіді на конференціях чи патенти, або якщо ви є призером студентських олімпіад чи конкурсів наукових проектів, то цю інформацію необхідно включити в мотиваційний лист, що дасть вам перевагу в конкурсі вступників на відповідні ОНП при однаковій кількості балів з іншими абітурієнтами, отриманих за фахове вступне випробування та однаковій пріоритетності заяви.  

Програми вступних випробувань:

Ключові дати (детальніше див. Інформація для вступників в КАУ в 2023 році)

 • 8 – 31 травня 2023 – Реєстрація заяв на участь в ЄBI в закладах вищої освіти 
 • з 1 липня 2023 – Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів
 • 1 – 16 липня 2023 – Реєстрація заяв на участь у фаховому іспиті в КАУ
 • 17 – 28 липня 2023 – Фахові вступні випробування
 • 31 липня – 18:00 21 серпня 2023 – Реєстрація заяв вступників для участі у конкурсному відбоpi в КАУ
 • 26 серпня 2023 – Оприлюднення списку рекомендованих здобувати вищу освіту за державним замовленням в КАУ
 • До 18:00 29 серпня 2023 – Виконання вимог Правил прийому для зарахування в КАУ.
 • 31 серпня 2023 – Наказ про зарахування за державним замовленням
 • 5 – 30 вересня 2023 – Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних ociб. Детальніше.

 

Що ще варто знати про КАУ перед вступом

Основним принципом КАУ є “навчання через дослідження", що передбачає домінанту науково-дослідної роботи та індивідуальний підхід до кожного студента. Ми радимо майбутнім студентам починати з пошуку цікавої теми "живих" досліджень і кваліфікованого наукового керівника. Для цього, запрошуємо завітати до наших кафедр, де вам зможуть підказати який напрям обрати, виходячи з досвіду вашої попередньої роботи. Якщо ви ще не визначились зі спеціальністю, чи щоб краще зрозуміти особливості навчання в КАУ та перспективи своєї наукової кар'єри -- відвідайте чи продивіться записи ДНІВ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, чи вільно звертайтеся до нас за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або телефонуйте +380 95 0104594 (можна також у телеграм чи вайбер).

cherga