logoI14M KAUйй700x400Якщо Вам подобається математика, то не потрібно шукати можливості навчання закордоном. Отримавши повну освіту в Київському Академічному Університеті, Ви набудете важливі навички для роботи за бажаною спеціальністю і легко знайдете роботу за фахом.

Викладачі Кафедри математики КАУ зроблять все можливе, щоб Ваші знання в обраній галузі були сучасними і повними. Однак, саме від Вас залежить їх вдале застосування для розв’язування численних проблем, які в тому числі постають в математиці в процесі її розвитку.


ML 1У 2019 році кафедра математики КАУ при Інституті математики НАН України почала підготовку магістрів за спеціальністю 122 - Комп'ютерні науки за Освітньо-науковою програмою "Штучний інтелект та наука про дані" (також для цієї програми базовими академічними інститутами є Інститут космічних досліджень та Інститут проблем математичних машин і систем)

А з 2021 року кафедра математики КАУ відрикла освітню спеціальність 111 - "Математика", яку викладають визнані фахівці із міжнародним досвідом та експертизою у сучасній математичній науці, які працюють в Інституті математики НАН України.

Крім того, Кафедра математики пропонує додаткові факультативні курсі для студентів бакалаврату (1-4 рік навчання) з математики. Ці додаткові факультативні курси можуть відвідувати студенти усіх університетів м. Києва.

Для абітурієнтів 2022 року:

Програма вступних іспитів 111 - "Математика"

 

Розклад занять Кафедри математики:

Магістратура-122 (1 рік навчання)

Спецкурси КАУ для бакалавріату Зареєструватися: за посиланням

Загальний перелік дисциплін за вибором на Кафедрі математики

Теми магістерських проектів Кафедри математики🔊 Абітурієнтам 2022

Факультативи 2022-2023


tel MaksimenkoТелеграм канал присвячений курсам які читались в рамках КАУ починаючи з жовтня 2019 року.

Ютуб канал на якому розміщено багато відеозаписів виступів на математичних конференціях, семінарах, а також біля десяти курсів відео-лекцій з різних розділів математики, зокрема з машинного навчання, загальної та алгебраїчної топології, диференціальної геометрії та теорії груп.


tel math🔸 Математичні семінари 🔹

Студенти кафедри математики створили Telegram-канал для розповсюдження інформації про математичні гуртки / курси лекцій тощо. Ти студент? Аспірант? Або просто хочеш дізнатися чогось нового? Ми раді запросити тебе до нас і тримати в курсі останніх подій.

Приєднуйся: https://t.me/math_sem


Відеолекції курсів 2022


Архів новин Кафедри математики КАУ


 

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше