Програма вебінарів "Наука та технології майбутнього"

З вересня 2021 року КАУ спільно з Інжиніринговою школою Noosphere розпочали серію вебінарів "Наука та технології майбутнього".

Марк Твен писав: “ Людина, яка хоч раз вхопила кішку за хвіст, знає про котів значно більше, ніж та, яка тільки читала про них, але ніколи не бачила..”
Дійсно практика, впровадження наукових ідей в технології є важливим двигуном розвитку науки, розуміння її важливості для сталого розвитку не тільки сучасної економіки, але і людства взагалі. Але і наукові відкриття і ідеї є живим джерелом для відкриття нових технологій, експоненційний ріст яких є характерною рисою сучасності.
Наука стрімко розвивається і те що вчора було новим - сьогодні є буденністю. Наука, безсумнівно, має величезне значення для життя сучасної людини, технології і охорони здоров'я. Вона є рушієм інновацій та дає можливість широкого застосування в повсякденному житті.

Провідні науковці України та світу познайомлять учасників з передовими напрямками досліджень. Саме на наших вебінар молодь Ви зможете відкрити для себе цікавий світ науки.

webinar 25.08.2022Запрошуємо на зустріч з фахівцями Національної академії наук України! Розповімо про сучасні дослідження, які проводять у лабораторіях інститутів НАН, а також про можливості проведення власних досліджень, магістерських робіт тощо.
📌 Реєструйтесь за посиланням. Участь у подію безкоштовна.
Дата/Час: 25 серпня 2022 (четвер), 16:00-17:30

Детальніше

webinar 01.07.2022

01.07.2022 вебінар «Таємниці темної матерії | The Mysteries of Dark Matter» (мова вебінару: англійська)
👨‍🏫 Спікер: Проф. Карміне Паглиароне, PhD, Національна лабораторія Гран Сассо, Італія.

Детальніше

noosphere 26.04 26.04.2022 webinar «Hybrid pixel detectors: from the discovery of the Higgs Boson to new modalities in medical imaging»
👨‍🏫 SPEAKER. Michael Campbell, Senior Engineer at CERN, Geneva, Switzerland and Honorary professor, University of Glasgow, Scotland.

Read more

webinar 22.02.22 22.02.2022 вебінар на тему: «Що вивчає метагеноміка?"»
👩🏻‍🏫 Спікер: Аліна Фролова, Молодший науковий співробітник Інституту молекулярної біології і генетики НАНУ та Київського академічного університету, координатор проєкту MetaSUB в Україні.

Детальніше

webinar Herasymenko 17.12.2021 вебінар на тему: «З кількості в якість: фізика складних систем»
👨‍🏫 Спікер: Ярослав Герасименко, молодий фізик, закінчив бакалаврат у Києві та магістратуру в Leiden University (Нідерланди). Захищатиме Ph.D. з квантових обчислень та фізики конденсованого стану (у Лейдені у 2022 році).

Детальніше